| Kennedy97 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Am o colega care,pur si simplu,imi place de ea. La randul ei,ii place de alt coleg. Ce as putea face sa schimbam rolurile,adica sa ii placa de mine? laughing Si daca ar fi posibil asa ceva. Un sfat ceva, multumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu in general nu recomand unei persoane sa se schimbe pentru nimic in lume. dar daca ea il place acel coleg nu cred ca e doar atractie fizica pentru ca a apucat sa-l cunoasca si ii place caracterul lui asa ca incearca sa fii ca el, chiar mai bun.
inca ceva, la randul lui acel coleg poate nu o place pe ea si poate va face glume pe seama ei, tu incearca sa-i iei apararea...