| SakuraHaruno2810 a întrebat:

Buna tpu..am mare nevoie de un.sfat..trrc printro.situatie grea acum.si am.nevoie de ajutorul vostru..deci am o prietena care mie ca o sora, eram foarte apropiate dar...eu am ascuns ceva de ea si acum.ea nu mai are deloc incredere in mine...ce sa fac sai recastig increderea? chiar nu vreau so pierd.tin prea mult la ea.sad

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Parerea mea e sa o mai lasi cateva zile sa ii treaca supararea, dupa stai de vorba cu ea.

| SakuraHaruno2810 explică:

Lucifer4,ea este un prieten adevarat.i-am ascuns ceva desii ea imi zicea ca pot sa-i zic orice..si i-am zis ca .sm.gresit si ca imi pare foarte rau.dar a zis ca incearca sa aiba.dar aici e vina mea pentru tot..stiu co sa fie greu sai recapat increderea.dar nu stiu cum..eu is mereu sincera cu ea

| lucifer12345678 a răspuns:

Defineste prietenia
s-ar putea sa nu stii ce este
sau ai avut un motiv intemeiat sa ascunzi ceva fata de ea
stai de vorba deschis cu ea si explica-i motivul sau recunoaste ca ai gresit
nu uita fii sincera
este mare lucru in viata sa ai un prieten adevarat
astept raspuns despre voi