| AndreutzaAndreeaDeea a întrebat:

Buna TPU.
Am mare nevoie de voi.Ce ziceti ma ajutati?
Am 15 ani.Sunt foarte copilaroasa si foarte nebuna.Nu arat ca ceilalti copii de varsta mea. Vreau sa devin putin mai matura, dar nu stiu de unde sa incep.
Voi ce ziceti?
Dau funda :*
Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Traieste-ti copilaria.La 15 ani nu poti fi matur.Peste multi ani iti vei dori sa mai fii copil.Dar nu se va putea.

| ElenaSA a răspuns:

Daca in manifestarile tale nu faci ceva care sa deranjeze pe ceilalti atunci fii in continuare are cum esti. Faptul ca pari mai mica decat esti este un avantaj. Cei cu varsta inaintata fac eforturi sa fie mai tineri.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna! Si eu am 15 ani...pot spune ca nu e ok sa te maturizezi devreme pentru ca eu asta am facut. pe la 11 ani deja aveam un comportament enervant (ca un copil de 15-16 ani) e nasol crede-ma. Bucura-te de anii astia pe care nu ii poti avea la nesfarsit.