| Jennifer_9692 a întrebat:

Am nevoie de ajutorsad. Acum 2 saptamana m-am facut reprezentant la Lady's pe site-ul lor si am comandat un catalog gratuit si scrie ca imi ajunge in maxim 10 zile, dar au trecut deja 16 zile si nu a mai ajuns catalogulsad. si nici la posta nu este nimic pe numele meu. funda:*

Răspuns Câştigător
| Khanikua a răspuns:

Pei... pe stie`ul p care ai intrat trebuie sa fie un nr de tel si sunai afla ce s-a intamplat... poate ai scris gresit si a primit alt cineva catalogul tongue