| anonimus1999 a întrebat:

Buna TPU..Am nevoie de ajutor, am un prieten, il plac mult insa el are vicii si a fost vazut si cu mai multe fete.Eu nu stiu ce sa fac tin la el, nu vreau sa ne despartim.In schimb toti prietenii imi spun sa ma despart de el...Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Lasand la o parte faptul ca il placi, gandeste-te ca nu te meritawinking De ce? pai pentru ca altfel nu ar fi fost vazut cu atatea fete. poate unele erau amice, rude, dar nu cred ca toate straight face.

lasa-l sa-ti demonstreze ca ii pasa de tine, asteapta sa vezi daca te cauta sau nu, sau intreaba-l cine sunt fetele alea. daca te minte si este indiferent, mai bine te desparti de elwinking

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Serios? Daca il vezi cu mai multe fete inseamna ca nu te iubeste-->daca nu te iubeste te va face sa suferi-->vei intra in depresie. Ce aveti mai? Da-i papucii! sa vezi cum o sa se simta...Sa vezi ca o sa vina la tine in genunchi sa va impacati, asta doar daca te iubeste cu adevarat dar nu prea cred. In fine dupa ce te desparti de el(daca te desparti) ai grija sa il faci foarteee gelos.

| Dana3333 a răspuns:

Daca nu te vei desparti de el, tu vei fi singura care va suferi! Totul depinde de tine...stiu ca e foarte greu pentru ca tu tii la el, dar atata timp cat a mai fost vazut si cu alte fete, cum poti ramane cu el? Cel mai ar fi sa va despartiti pentru ca aceasta relatie nu iti va face decat rau.