| deeaa747 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un stik, am copiat muzica pe el, in 2 foldere diferite, si cand il introduc la masina in modulator, nu il citeste. Dc? cand sunt in foldere, scrie asteptati, cand sunt puse in acelasi folder, scrie ca este gol.dc? ce ar putea sa fie? Va rog sa ma ajutati. Ms anticipat :*
Fundita :* :*

2 răspunsuri:
| papadaniel2013 a răspuns:

1.formateazal
2.copiaza toate melodiile la un loc fare nici un folder. direct pe stik

| deeaa747 explică (pentru papadaniel2013):

Am incercat si cum ai spus tu, dar degeaba, tot nu-l citeste.