| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor dar va rog saa nu radeti de mine. Recunosc ca ma masturbez si am n-am facut-o de mult si azi dimineata am facut-o si dupa ce am fost la baie sa ma spal pe maini am facut si "treaba mica" si cand m-am sters am vazut sange insa pe chiloti nimic.Mentionez ca am si aveam toate simpotmele de venire a ciclului si dupa calculele mele trebuia sa-mi vina in perioada aceasta de oarce ce lichidul alb imi curge de un an din aceeasi perioada.Insa sunt speriata, daca e din cauza mastrubarii.Sunt nedumerita vreau ajutor, un raspuns explicativ care sa ma lamureasca daca mi-a venit alea sau altceva... va rog fara raspunsuri negative si urate sunt chiar speriata sad

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

E menstruatie stai linistita doar daca nu te-ai masturbat salbaticlaughing intelegi ce vreau sa spun. Prima oara iti vine putin.

| NumeAnonim003 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu salbatic ca recunosc ca mi s-a intamplat sa o fac salbatic si mi-a curs sange dar mi-am dat seama de asta mersi mult acum sunt sigura ca e menstruatia.

| ƤrÏncessØfƬheShadøws a răspuns (pentru NumeAnonim003):

Da,e menstruatia. Daca nu era si erai inca virgina d.p.d.v. medical putea fi ruperea himenului(daca e mai elastic si nu te-ai masturbat cu obiecte de grosimi mari, nu se rupe din prima).

| NumeAnonim003 a răspuns (pentru ƤrÏncessØfƬheShadøws):

Nu nu genu acela de masturbare nu te teme mersi mult de raspunsuri