| AlexandraAlexuta a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Joi este ziua de nastere a unei prietene şi nu ştiu ce să îi cumpăr! Face 14 ani. Este o fire prietenoasă şi copilăroasă ca şi mine. Îi plac animalele şi este o fată drăguță şi elegantă căreia nu îi place sportul. Am nevoie de idei pentru cadou! Țin să precizez că nu aş dori ceva foarte scump. Ceva drăguț şi folositor pe care să îl țină amintire.

Răspuns Câştigător
| TAlina90 a răspuns:

Buna! O rama foto, un bibelou sau daca ai poza cu tine si cu ea, poti face un colaj sau tablou micut cu amandoua. Nu ar trebui sa te coste prea mult happy