| ღღღyloveyouღღღ a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor, maine este ziua tatalui meu si as vrea sa ii fac un lucru manual dar care sa nu fie greu de facut! Am mare nevoie de ajutorul vostru! FUNDITAlove struck

Răspuns Câştigător
| Aliiinuuus a răspuns:

Eu i-am facut tatei o bratara cu verde anul trecut si inca o poarta big grin

1 răspuns:
| SummerxD a răspuns:

Pai poti sai faci o felicitare cu o inima in easau o vaza tot din carton in forma de floare poti face un portofel in care sa pui o poza de -a ta. funda*