| Tweetyxd a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor! O fata m-a pacalit sa o pun admina principala la pagina si apoi m-a dat afara va roog cum pot recupera pagina? FUNDA SI VOT

4 răspunsuri:
| Delmoniko a răspuns:

Ai un site sau un forum? Daca da, probabil cand ai facut inregistrarea ai facut-o cu adresa ta de mail. Intri acolo si o recuperezi.

| andreeamaria1999 a răspuns:

O intrebare..Cum se numeste pagina?

| Tweetyxd explică (pentru andreeamaria1999):

IMVU - Romania. Esti cumva Radu Andreea? rolling on the floor)

| andreeamaria1999 a răspuns (pentru Tweetyxd):

Nu.pur si simplu am intrebat deoarece pagina mea preferata era sa fie stearsa din cauza unei admine care iti batea joc de pagina