| CristineDelaruss a întrebat:

Am nevoie de ajutor pentru banchet happy
Sunt clasa a6ea, (termin), si facem un mic banchet la sfarsit si apoi cu totii plecam la un restaurant. Mi'am luat niste sandale aramii, si vreau sa'mi iua o fusta tutu maro, voi credeti ca merge?
Si va rog sa'mi dati niste poze cu rochite, sau niste pantaloni, bluzite, accesorii pentru banchet, poate mi se schimba tinuta happy.
P. S: si ce accesorii credeti ca merge la fusta tutu amro si sandale aramii, maiue negru?
Multumesc foarte mult.

1 răspuns:
| betty123 a răspuns:

Tot ce crezi tu este frumos.nu lua alte idei.fii tu insati.