| qMisaki a întrebat:

Am nevoie de ajutor : prietena mea a schimbat un cont de pe ourworld care era resident si era lvl 98... Apoi l-a pus pe ourworld conturi.
Cand am incercat cu parola aia, era deja luat ( i-a schimbat parola altcineva). Am nevoie de un alt cont. Poate imi dati voi unul macar de lvl 20-25.Nu conteaza daca are gems sau nu, daca are haine frumoass sau urate.Doare sa fie! Mutumesc anticipat kiss ( scuze categoria )
Dau si funda!

Răspuns Câştigător
| dudutu07 a răspuns:

Pai ii dai una lu pertena da si o scuipi sin ochi ca tia stricat contulwinking

1 răspuns:
| OURWORLDALEX a răspuns:

Www.kylaredfeild@gmail.com USER.
galaxyangel1103 Password.
LVL 65.
Fata