| moonchilddd a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Un băiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Vreau dar nu acum. Faza e ca daca ii spun nu se supara pe mine și daca mama afla x.x Auch... m-am ars!
Dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i ca il placi ca doresti si tu cu adevarat adica din tot sufletul sa fiti impreuna sa formati un cuplu dar o problema foarte mare o reprezinta mama ta si din acest motiv pe moment nu ii poti da un raspuns cert. Daca te place cu adevarat va intelege si te asigur ca nu-l vei pierde iar in perioada urmatoare o sa aveti timp ca impreuna sa hotarati/stabiliti ce si cum ar fi mai sa bine sa faceti/sa procedati. Iti/va doresc succes si fericire.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Si daca nu afla mama, te va arde el si va fi si mai rau!