| Emmm203 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa slabesc, nu foartee mult, aproximativ 6-7 kilograme in decurs de 3 luni. Am nevoie de cateva sfaturi din partea voastra, sau idei de ce pot manca la fiecare masa a zilei, cat sa mananc etc. Vreau raspunsuri lungi si detaliate, dau funda, multumesc frumoos

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca apoi sa pui 12, 13 rapid kg, cand vei intreba despre un stil de viata sanatos isi voi raspunde

| Emmm203 explică (pentru RAY):

Pai asta am spus, ce pot sa mananc ca sa slabesc laughing)

| RAY a răspuns (pentru Emmm203):

Isi vorbesc din propie exprienta daca doresti si din ce am citit eu pe internet,nici eu nu stiu adevarul absolut sa stii, evita zaharul, dulciuri, patiserie, cofetarie, painea, eu cand manc zahar manc cu 50/60% mai mult ca cand manc mai multe proteine, zaharul da o pofta de foame non stop pe cand proteinele carnea nu, desigur si multa carne nu e buna ca ingrasa, eu recomand un exceritiu descoperit acuma burpees si culturism
http://forum.softpedia.com/......sanatoase/

| Radu284 a răspuns:

Ce inaltime ai, cate kg ai?

| Emmm203 explică (pentru Radu284):

1.58 si 45 de kg

| RAY a răspuns (pentru Emmm203):

Esti slaba ce sa mai slabesti

| Radu284 a răspuns (pentru Emmm203):

Si tu vrei sa ajungi la 39 kg? WTF... Ba chiar ar trebui sa te mai ingrasi vreo 2 kg.