| Meily708 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Am o multime de foografii, imi place enorm sa pozez, dar cind privesc aceste fotografii toate sunt la fel, nu au nimic impresionant, totul este classic, vreau ceva nou mai original, va rog dati-mi un sfat! [fundita=*]

Răspuns Câştigător
| VIRU a răspuns:

Buna Arina.Incearca sa te uiti la cat m multe poze cu diferiti actrite si incearca si u sa pozezi astfel.Sau simtete in largul tau cand faci poza nu te gandi ca trebuie sa arati neaparat frumoasa tongue
Sper ca sfatu asta ti-a fost de ajutor happy

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Cred ca ar fi frumos sa le modifici cu photo scape instructiuni aici Http://www.youtube.com/watch?v=sGk-nT2VDws,,,, si le faci mai deosebite:* fundita?