| LauraLl a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Intr. o zi, sora mea mai mică a vărsat niste cappucino pe biroul unde era calculatorul. Si monitorul facea ciudat, apoi a mers normal. Astăzi, monitorul s. a stins, boxa pârâia, si i.am dat restart. Apoi a mers. Dar iar s. a stins. Mă ajutaţi si pe mine să meargă, vă rog? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| crystynel23 a răspuns:

Aceluia toata culoarea ecranului so stricat deci culorile unei imagni ii apareau ca un curcubeu... depnde cat de afectat ii monitor dar clar nu va fi ca inainte

2 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Poate s-a sricat... asa i-a facut si la un prieten de al meu sorasa mai mica dar in loc sa verse capucino a varsat intrega sticla de solutie pentru spalat geamuri atunci cand ii spala ecranul laughing

| LauraLl explică (pentru crystynel23):

Si ce pot sa fac? Ca inainte nu s-a intamplat, si virusi nu are thinking

| crystynel23 a răspuns (pentru LauraLl):

Aceluia toata culoarea ecranului so stricat deci culorile unei imagni ii apareau ca un curcubeu... depnde cat de afectat ii monitor dar clar nu va fi ca inainte