| TheJokkerYou a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, vreau sa imi ziceti ce parere aveti voi si sa imi ziceti toate detaliile. Am o prietena, tin la ea, si ea este fecioara, eu balanta, mereu ne certam pentru o prostie. Ce pot face? Pe mine ma apuca gelozia, etc. Voi ce credeti? Ca nu is persoana potrivita pentru ea?

Răspuns Câştigător
| Rizea_Alexandra_1987 a răspuns:

In primul rand, cand va certati ar trebui sa va dati seama ca cearta este o prostie si nu trebuie sa apelati la ea! Iar daca sunteti buni prieteni, o mica cearta nu va va despartii! Va urez success!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa ii dai papucii pe baza alinierii planetelor

| Asiris23 a răspuns:

Wow. Eu sunt fecioara, si crede-ma. Balantele si fecioarele se cearta, dar sunt facute pentru a fi impreuna. Ascendentul fecioarei in dragoste e balanta. Iti zic din experienta. Noi fecioarele suntem mai artagoase. Parerea mea este ca nu ar trebui sa va despartiti.

| Asiris23 a răspuns:

Ce prost esti.