| Kukusterino a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe farse(originale daca se poate). Mai multe colege mi-au facut o farsa(fete) si vr sa ma razbunm-au facut curios.prin biletele, care le-au aruncat la gunnoi pe cele reale si pe cele false le-au lasat pe banca.eu curios, mi-am luat teapa! VREEAAAUUUU FARRSE MUULTEEE SI TAAARRRRII~!~!~!~!~~

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Hmm...
-daca stii unde locuieste una dintre ele, te poti duce pana in blocul ei si sa-i pui la cutia postala un bilet(scris de tine la calculator)prin care sa-i spui ca are de platit la telefon 6 milioane(ca sa o faci sa para cat mai reala,informeaza-te pe ce retea este si fa un plic exact ca acolo, modificand numarul)
-Sun-o pe un numar necunoscut de mai multe ori sau te poti da drept baiatul cu pizza,intreband-o daca vrea kitcheaup dulce sau picant, iar cand va spune ca nu a comandat nicio pizza, tu zici,, Da, da am priceput, o pizza Capriciossa cu sunca, comanda va veni intr-o juma' de ora'' si inchizi telefonul
-ca tot e 8 Martie, ai putea sa le iei un cadou, prin care sa le spui ca le-ai iertat, iar cand le va deschide, va sari o bomba de branza,sos rosu, sange de porc etc sau in acea cutie sa pui sute de hartii peste hartii, iar pe ultima sa scrii o injuratura, ceva urat la adresa lor
-pune-i uneia o guma mestecata de tine pe scaun sau faina, carne tinuta mai mult de 5 zile in aer si sa puta rau si sa faca viermi sau chiar paianjen, viermi in ghiozdanul aleia
-pui un vibrator in ghiozdanul tipei carete enerveaza si va crede ca ragaie sau ceva care sa se auda, iar profa o va certa rau etc
Mai uita-te pe net si arunca aici o privire:http://www.umor.ro/umor.php?category=85&x=Farse+-+La+scoala
Tot ceea ce trebuie e sa ai imaginatie!

6 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Esti fata sau baiat? Ca sa stiu la ce sa ma gandesc.

| Lovelyix a răspuns:

Iei un bilet si zici ca ti la dat cel mai " tare baiat" din clasa. Pe bilet scrie :
" vrei sa fi cu mine? daca da zi-mi in pauza".
Daca te crede, se duce la el si ii zice da vreau sa fiu cu tine laughing, si o sa arate patetica. nu stiu, incearca asta poate merge

| Kukusterino explică:

Baiat

| Kukusterino explică:

Sunt baiat!