| ʅαɾყʂα a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri (baieti, fete) am 14 ani jumate si inca nu am prieten, oare pentru ca sunt slaba? toate colegele mele au avut si rad de mine si stiu ca nu ar trebui sa le bag in seama dar nu pot? ( sunt chiar asa saba sau "urata"?) va las Facebook meu pentru a sti parerea... http://www.facebook.com/larysa.lala.9 poate ca inteleg eu baietii gresit.

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Esti Superba happy. Alea din clasa de la tine sunt invidioase pe ochisori tai puppy dog eyes. Lasa-le du-le dracu! Ele is panarame de aia au avut sute de " gagii " Acum sa intri la liceu o sa gasesti pe cineva, oricum daca te indragostesti nu exista dragoste fara lacrimi, vrei tu sa planga ochisiori tai? puppy dog eyes Nu te grabi kiss Mai bine mai tarziu atunci esti si mai matura, sa vezi tu ce " gagiu " bengos iti tragi smug laughing. Ai grija de tine kiss

| ʅαɾყʂα explică (pentru Mαdαliηα):

Multumesc! o sa tin minte tot ce mi.ai zis big grin

9 răspunsuri:
| EvelinaOlivia a răspuns:

Vai.puppy dog eyes.Esti asa de dragutsa! Si de baieti ai timp scupmaoh go onhappyIn ce clasa esti?batting eyelashes

| ʅαɾყʂα explică (pentru EvelinaOlivia):

Acum trec a 9-a si multumesc

| EvelinaOlivia a răspuns (pentru ʅαɾყʂα):

Si eu la felblushing.Si tot nu am avut prieteni..si oricum.o sa ai o noua clasa..si poate. poatehee heelove struck.Pui tu ochisorii aia frumusei pe cinevahee hee:*

| ʅαɾყʂα explică (pentru EvelinaOlivia):

big grin Poatelaughing. dar ei nu pun ochii pe minesad

| EvelinaOlivia a răspuns (pentru ʅαɾყʂα):

Nici pe minephbbbbt. Faci tu cumva sa.i cucerestilaughing)tongue
Poti sa-mi dai idu` tau?batting eyelashes:d

| ʅαɾყʂα explică (pentru EvelinaOlivia):

Da,dar til dau pe fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copila ai tot timpul din lume sa te gandesti la prieten acum scoala e pe primul loc

| ʅαɾყʂα explică:

Http://www.facebook.com/larysa.lala.9 fb meu nu l-am pus mai sus scuzati greseala