| ʅαɾყʂα a întrebat:

Buna TPU am nevoie de cateva pareri (baieti, fete) am 14 ani jumate si inca nu am prieten, oare pentru ca sunt slaba? toate colegele mele au avut si rad de mine si stiu ca nu ar trebui sa le bag in seama dar nu pot? Funda.SI multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| crisbella a răspuns:

Nu trebuie sa ti faci griji, un prieten o sa ai in momentul cand o sa apara cineva potrivit si o sa fi u pregatita, iar in leg cu prietenele tale, dale peste nas si spune le k u nu stai cu orisicine si ca astepti ceva mai bunwinking si app esti o scumpa.

| SweetSacrifice a răspuns:

Nu esti urata.

| BemVem16girl a răspuns:

Chiar esti o fata foarte frumoasa si nu trebuie sa iti pese de ce zic altii. Lumea poate vedea, auzi si comenta, dar ceea ce conteaza cu adevarat este cum percepi tu aceste ''barfe'' spunse la adresa ta. Nu conteaza ca fizicul tau este prea slab sau in alte cazuri prea gras... conteaza ceea ce ai in interior, si daca nu te increzi in proprile forte, nu ai cum sa reusesti sa cuceresti un baiat. Increderea in tine va radia astfel ca baietii vor veni singuri in jurul tau, si timiditatea e un lucru destul de neplacut pentru un baiat, deoarece acestia vor ca fetele sa faca primul pas. Succes! te pup:***