| madalina1127 a întrebat:

am nevoie de cateva sfaturi deoarece nu stiu ce sa mai fac sad Am o relatie cu un tigan de 9 luni..eu tin la el mult dar lumea ma condamna,vorbeste urat despre mine iar majoritatea imi spun ca mi-am stricat complet reputatia. Precizez ca el este insurat, iar parintii nu accepta ca el sa aiba o relatie cu o romanca. Sotia lui este insarccinata in 5 luni. (cand am aflat de sarcina ei, am vrut sa ma despart de el dar mi-a explicat ca nu este copilul lui.....in fine,nu l-am crezut,dar sa zicem ca am acceptat). Ma simt condamnata de toata lumea,iar partea cea mai proasta este ca cineva din familia mea stie si mor de frica sa nu ii spuna tatalui meu, pentru ca NU ar fi de acord niciodata! HELP!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mai bine te desparti de el. De ce sa-ti complici situatia. La urma urmei el are doua femei in viata lui pe tine si pe sotie. Nu e cam ciudat? Bafta!