| mihaitza87 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de foarte mare ajutor imi ies cosuri pe spate si nu stiu ce sa fac ca sa nu-mi mai iasa ajutati-ma fundita

Răspuns Câştigător
| Offelia a răspuns:

Incomodă întrebare.

Dacă stai la soare, se duc destul de rapid. Când faci duș, spală partea cu coșuri cu un burete, de preferat aspru.
Dacă nu tot nu-ți trec, du-te la un salon specializat în asta, și te scapă de toate coșurile.

1 răspuns:
| Psihoyounger a răspuns:

Dacă problema persistă şi îţi apar şi pe faţă, mergi la medicul de familie şi cere-i să-ţi facă un bilet de analize pentru a te putea trata cu Sotret. Este un medicament puternic, pe care îl vei primi doar dacă rezultatul analizelor (dacă îl poţi folosi sau nu) este favorabil.
Pentru a vedea alte păreri despre acest medicament, citeşte aici:
http://www.tpu.ro/......upa-acest/
Baftă! :)