| Мариус a întrebat:

am nevoie de niste idei de probe la balul bobocilor de a 9-a,

Răspuns Câştigător
| Imsofree a răspuns:

Salut. Le-ai putea propune baietilor sa le rujeze pe fete, ei fiind legati la ochi, este o proba destul de amuzanta laughing alta idee ar fi: fetele sa umfle un balon 'manjit' cu spuma de ras tinandu-l in gura, iar baietii sa indeparteze acea spuma cu o lama laughing) alta idee: concurentii, asezandu-se intr-un cerc sa faci posibila trecerea unei carti de joc pe la toti, cu ajutoru gurii big grin sper ca te-am putut ajuta happy