| perryornitorinca a întrebat:

Buna TPU am nevoie de nume pentru facebook numele meu este cristina dau FUNDA celor mai multe exemple

2 răspunsuri:
| Annutsa a răspuns:

Criss, Crissa, Crissu, Crissi, Crista, Christine, Cristinica, Crissuca, Cristinutza, Cry... Daca vrei sa provina de la numele tau. Daca nu, pune-ti numele singura, deoarece e adresa ta happy. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| LicuriciPlici a răspuns:

Buna cristina! uite sper ca nu te vei supara dar cred ca cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau pentru ca pana la urma facebook-ul nu estre hi5 sau alte minunatii.Parerea mea!
Uite de exemplu poti sa iti pui pur si simplu Cristina sau daca vrei Cristinica sau Crissu~:*