| Anna1223 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Ce facultate sa aleg intre : Facultatea de biologie si geologie din Cluj ( profilul biotehnologie industriala ) sau Medicina in Timisoara. Dupa absolvirea facultatii de biologie si geologie, ce meserie mi-as putea gasi? Multumesc

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Medicina. Sincer, ai mult mai multe sanse, cum se zice, intotdeauna va fi nevoie de medici!

| Adeniy a răspuns:

Eu in locul tau as alege facultatea de medicina in Timisoara.