| HeloKity a întrebat:

Buna Tpu.Am nevoie de sfaturile voastre.De vreo 3-4 zile ma cojesc pe spate si arata urat pentru ca m-am bronzat foarte mult pe spate si eu eram cam alba big grin

6 răspunsuri:
| PufarinaXD a răspuns:

Stai linistita, o sa treaca dupa ceva timp. Dart la fiecare baie trebuie sa freci bine cu buretele ca sa nu ramana zone bronzate neuniform.

| A8ex a răspuns:

Folosteste o crema hidratanta care sa te ajute sa nu te mai cojesti. Poti incerca NIVEA.

| McCrush a răspuns:

Date cu iaurt pe spate

| DoodleEver2 a răspuns:

E normal din punctul meu de parere asa am patit si eu cand am fost la mare pentru 2 saptamani eu zic sa faci dus cat mai des ca sa se inmoaie cojitele si sa nu mai arate asa urat... optional poti incerca o lotiune de corp... sper ca te-am ajutat sa ne spui daca ai rezolvat :*

| HeloKity explică:

Mersi pentru sfarturi.Am incercat crema Nivea si cu ulei de masline.

| Andreea97_9961 a răspuns:

O crema hidratanta face minuni
funda?