| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de un sfat:am fost la zilele orasului si unui baiat de la tiribomba ii place de mine,asa cred:zambeste la mine,zice ca sunt frumoasa la microfon de fata cu toti, cand nu sunt pe acolo se uita insistent sa vada unde sunt(ma cauta), ma intreba daca ma dau cu el in tiribomba laughing, a venit si la mie.m-a salutat dar eu nu am zis nimic sad. el cerea nr fetelor care se dadea in tiribomba si nu stiu daca ii place de mine cu adevarat? voi ce ziceti

3 răspunsuri:
| Yoo01 a răspuns:

Baietii pot fi foarte schimbatori e greu sa iti dai seama ce vor unii cel mai bine e sa ai o discutie cu el. Insa din ce spui e genul de baiat aventurier, nu te grabi sa te atasezi pana nu esti sigura

| alica99 a răspuns:

Eu cred ca te place prin cele demonstrate de el...Dar poate sa te faca doar sa crezi ca el te place...Dar eu cred ca el te place 70%..Esti cumva din Slobozia?