| Smile_9022 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Imi este frica sa stric o prietenie draguta cu un baiat, combinandu-ma cu el... El ma place, si mereu se ivesc ocazii in care ne comportam ca si cum am fi cuplu. ne luam de mana ne imbratisam, etc. Dar eu nu cred ca poate fi ceva mai mult de atat, nu stiu de ce insa, imi "convine" mai mult sa ne comportam astfel decat sa fim impreuna. Poate parea ca ma joc cu el, deoarece ii permit lucruri de genul asta insa nu e asa. Doar ca sunt sigura ca daca vom incerca ceva mai mult, nu va reusii nimic si vom distruge si momentele astea ale noastre... Chiar nu stiu ce sa fac. sa continui sa ma comport astfel si sa ne comportam in continuare asa, sau sa nu il mai bag in seama doar pentru a nu strica prietenia noastra./?

Plz help!

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Sa nu il mai bagi in seama?
Dar ce are daca vorbiti si si stabiliti un pact?
Ii spui ca vrei sa incerci mai mult si daca nu se va invarti rotita sa va intoarceti la vechia amicitie? Sau e greu?

| Smile_9022 explică:

Nu este chiar asa de usor... just 4 fun