| panselutza a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un sfat iubesc un baiat care sta cu mine in bloc inainte ne placeam dar nu am fost impreuna acum suntem certati si numai vorbim de 3 saptamani deoarece el a zis c anul ma place si eu i-am zis ca numai avem ce discuta acum o fata care mi-a fost prietena sa imprietenit cu cea mai buna prt a mea si vor sa se razbune pe mine a aflat ca il iubesc si acum cand sunt eu pe langa ele vorbesc de el si zice ca s-a intalnit cu el si pe mine ma dor foarte tare lucrurile astea fiindca eu il iubesc si cand ele vorbesc despre el si ca s-a intalnit javra aia cu el fug in casa si izbugnesc in planss va rog spuneti-mi ce sa fac ca numai suport sa aud ca fata aia se intalneste cu el sau minte doar ca sa ma raneasca pe mine si ce sa fac in legatura cu el ca numai vorbim si ma simt foarte prost sadsadsad cu aceste 2 fete cu care am fost prietena nu mai tin legatura delocc de 2 luni

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Scuze, dar intrebarea ta e o fraza intreaga sau poate doua... Incearca te rog sa rescii intrbarea pentru ca altfel nu pot sa raspund, nu se intelege.
Te rog reformuleaza si incearca te rog sa fi mai explicita si sa iti aduci aminte putin si de semnele de punctuatie happy

| Bondarel99 a răspuns:

Tu ai invatat semnele de punctuatie la scoala? Si mai ales rolul lor? Cum ai pretentia sa inteleaga cineva ce ai scris tu acolo?!