| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de un site unde se pot posta povesti de orice gen inventate de mine asa pe capitole, gen un forum. Daca intelegeti la ce ma refer si stiti ceva va rog help happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Alexa12girl a răspuns:

Cred ca te pot ajuta...dar nu sunt sigura ca e chiar ceea ce vrei. Este un site, www.clopotel.ro, unde este o sectiune speciala numita "Talente personale" unde toti membrii pot posta: compuneri facute de ei, desene si muzica. Dar trebuie sa ai cont. Sper ca am fost de ajutor. :)