| HardcoreCountry a întrebat:

am nevoie disperata de ajutor emotional laughing.
Am cunoscut un baiat la 1 mai, am ajuns sa fim impreuna chiar din a 2-a zi, deci din 2 mai si totul a fost perfect cu mici scapari pana azi. Azi nu a vrut sa ne vedem, a zis ca are ore de la 5 jumate pana la 7 jumate si dupa sa ne vedem, dar la 7 si 15 am vorbit prin mesaje si mi-a zis sa il las in pace ca e obosit si etc...si mi-a zis "pa". I-am dat si eu un mesaj cum ca sa ma sune daca vrea sa vorbeasca cu mine si inca nu da nici un semn. Ce credeti, ce ar trebui sa fac? Sa il sun, sa il las in pace?
Multumesc frumos :*
PS: are 17 ani si eu 16, daca conteaza.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l in pace si nu il mai stresa, da el semne cand vrea sa vorbeasca cu tine iar daca nu, inseamna ca s a cam plictisit

| TMNT2013 a răspuns:

Eu cred ca e genul de baiat care foloseste fetele pentru o zi doua...si intr-o zi doua nu prea se fac prieteni buni trebuie se petreci un timp cu el sa vedeti daca va potriviti.

| ionutcelmare123 a răspuns:

Voua var trebui mai multe zile sa va cunoasteti daca simti ceva pentru el incearca sa il suni si spune-i ce simti ca sti vorba aia incercarea moarte n-are