| millar a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de cineva care sa ma ajute, vreau sa slabesc pana incepe scoala peste 5-7 kg, cum sa ma motivez sa slabesc si ce exercitii sa fac sa slabesc cat mai repede, si in cat timp se vor vedea rezultatele?

3 răspunsuri:
| AlecCusca a răspuns:

Mori de foame nu poti face exercitii ca esti prea gras nu se vor vedea rezultate

| 223kkk a răspuns:

Alearga in fiecare zi 3-4 km fara oprire dar nu in viteza la pas alerator apoi fa abdomene minimum 50 in fiecare zi seara ar fi cel mai bine

| Alice123456789 a răspuns:

Same