| Denisadraguta a întrebat:

Buna tpu.Am nevoie urgent de un raspuns.Cum pot la power point 2003 sa bag muzica care sa cante pe tot parcusul prezentari? Am dat la insert sound dar imi canta doar la prima parte.Cel mai bun raspuns funda.Scz categoria!

Răspuns Câştigător
| MadalinStoicescu a răspuns:

Pui melodia pe primul slide de la insert/movies and sound/sound from file. Apoi dai acolo la design/custom animation si dublu click unde iti apare numele melodiei. Iti va aparea ceva si la stop playing bifezi after si scrii numarul de slide-uri care il are prezentarea ta.
Sau
http://paurelian.wordpress.com/......owerpoint/

1 răspuns:
| MadalinStoicescu a răspuns:

Pui melodia pe primul slide de la insert/movies and sound/sound from file. Apoi dai acolo la design/custom animation si dublu click unde iti apare numele melodiei. Iti va aparea ceva si la stop playing bifezi after si scrii numarul de slide-uri care il are prezentarea ta. Sper ca ti-am fost de folos.