| millar a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de voi, trebuie sa slabesc 10 kg luna aceasta, ce exercitii sa fac si cat timp sa alerg cati metri (mentionez de o saptamna mananc mai sanatos) si vreau sa slabesc cat m ai repede, beau de 2 ori pe zi ceai verde si ceai de musetel ce sa fac sa slabesc cat mai repede aceste 10 kg ( dupa ce voi slabi nu vreau sa ma intorc la vechile obiceiuri )

Răspuns Câştigător
| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

In primul rand e imposibil sa slabesti 10kg intr-o luna si sa ramai si sanatos/a. Ce mananci? Ce exercitii faci?(iti sugerez cardio, ajuta cel mai mult. Nu abdomene, sau ce prostii am mai auzit)