| Onyx21 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un sfat!
Noi, la scoala, avem laboratorul de informatica (aveam ora) la acelasi etaj cu amfiteatrul, unde este un pian. Nu avem voie sa intram in amfiteatru in pauze. Usa era deschisa (neincuiata) si un coleg a deschis-o, au intrat mai multi (printre care si eu si 2 prietene) si am cantat la pian. Toti au iesit si am ramas doar noi. A venit secretara, ne-a gasit, si eu cu una dintre cele 2 fete am dat vina pe cealalta. Secretara s-a dus jos, dar doamna diriginta plecase cu 2 ore in urma. Acum ne este frica (,) ca aceasta ii va spune dirigintei, plus ca maine avem sedinta cu parintii, chiar daca nu avem ora cu dumneaei.
Ce sa facem? AVEM NEVOIE DE UN SFAT URGENT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-le doamnelor profesoare ca ati fost atat de impresionate de concertele de muzica clasica si de compozitori se de frumusetea pianului si tot odata a amfitiatrului incat doreati sa incercati daca reusiti sa redati cateva sunete minunate.

| Onyx21 explică (pentru anonim_4396):

Amuzant happy
Dar e serioasa treaba.
Apreciez umorul tau happy Chiar am ras happy