| DoubleSwag a întrebat:

Am niste intrebari pentru unii baieti..De ce va place sa va jucati cu sentimentele cuiva, sa le faceti fetelor complimente, sa le alintati, sa le faceti sa se indragosteasca de voi si apoi sa ii spuneti ca doar v-ati batut joc.De ce va place sa stati cu o fata foarte indragostita de voi o zi si apoi sa o lasati in cel mai josnic mod posibil.Nu zic ca toti baietii sunt asa, dar majoritatea baietilor sunt niste baieti "rai" carora le place doar sa isi bata joc...Nu vreau sa intelegeti gresit, dar acum ma descarc incercand sa imi dau seama ce e asa amuzant sa vezi o fata care sufera din cauza ta?!?!

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Şi tu crezi că băieții sunt singurii care fac gesturi de genul ăsta? Adică tu nu ai văzut fete, care manipulează băieții cu bani? Crezi că în viață, băieții sunt singurii vinovați?
Revenind la întrebare, se vede clar că ai fost rănită de un băiat. Însă nu trebuie să exagerezi!
Oricum, dacă tu te-ai îndrăgostit de un băiat şmecheraş, nu este problema noastră. Trebuia să știi cum să-i dictezi inimii, însă tu ai lăsat-o să facă ce vrea.

| William a răspuns:

E amuzant.

| Voidwithin a răspuns:

Daca ai mentalitatea asta ai sa traiesti singura de acum incolo.

| Olldcs_Ana_1997 a răspuns:

Hei happy sa stii ca ai dreptate ce ai zis mai sus... unii chiar isi bat joc, sunt niste idioti... nu trebuie sa crezi asa usor intr-un baiat, trebuie sa stai cu el mai mult timp ca vezi ce ganduri are, sa vezi cu cine umbla, sa vezi cum gandeste multe happy sper ca te-am ajutat big grin

| re87 a răspuns:

Intotdeauna o sa fie la fel, fetele dau vina pe baieti, baietii dau vina pe fete.
Logic.
Doar ca in ziua de azi fetele sunt cam destrabalate, si baietii ori prosti ori prea indragostiti :p

| portocala19 a răspuns:

Sincer,voi fetele va uitati dupa baieti "smecheri", decat dupa baieti care sa va respecta.Mie imi place de o fata de vreo 1 an jumate si mie mila de ea cand o vad ca umbla cu golani.e problema ei nu problema mea