| ClaraxD a întrebat:

Buna TPU ...am o broblema cu un concurs pe telefon si e cam asa :Cat succes! 072XXXXXXX e printre cei alesi sa joace gratuit pentru 300 euro in numerar peste doar cateva ore cu vodafone! Trimite cuvantul DA la 303 fara taxare! am trimis da si mi-a dat niste intrebari am rasp al ink doua dar mi s-a parut suspect ca erau de gradinita si am dat pe net si spunea ca e hotie si trebuie sa platesc 0.99 euro pentru ca am dat da dar nu integ platesc doar 0.99 euro sau si pentru raspunsuri aaaaaaa si mai scria ca concursu e pana pe 20 luan viitoare adica ce eu in fiecare zi dau 0.99 euro nu mai inteleg nimic cine mai a fost sau este in sitoatia mea sa-mi explice si mie cum e cu porcaria >asta...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o minciuna, du-te repede la politie si spune-le ce ai facut ca sa localizeze infractorul. Si cu creditul pe care il ai consuma-l vorbind cu cineva ca sa nu iti mai traga 0, 99 centi.

| varcolaccc a răspuns:

Nu e nici o minciuna
Daca trimiti Da pe fiecare zi la 303 iti da intrebari si tu rasp gratuit, si la un momentdat ajungi la limita de "azi" daca vrei sa partici mai dearte trebuie sa platesti 50 centi pe sms sau trimiti extra si joci pentru 3.000 EU dar cel mai bine joci zilnic si faci puncte eu am deja 500403 de mii de pct bafta si oauawinking

| ClaraxD explică:

Sunt pe abonament