| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega care ma enerveaza si comenteaza despre mine.As vrea sa se intoarca totul impotriva ei si sa o fac sa regrete faptul ca exista.As vrea cateva propuneri... dau funda cea mai potrivitakiss

2 răspunsuri:
| Chris_8217 a răspuns:

Comenteaza si tu despre eahappy
Daca ea zice ca esti "urata" sau mai stiu eu cum.ii zici ca am cu cine semanawinking. sau "barfeste`o" daca ea face asa cevahappy [ Te pup ] Bafta! >big grin

| PySsY_6098 a răspuns:

Pai poti sa faci si tu ce face ia daca ia te barfeste barfesteo si tu daca ia te enerveaza fa si tu mai rau.sau dai unde o doara poate vreun baiat ceva asa poate o sa te lase in pace pup.