| alinae79e47 a întrebat:

Am o colega enervanta care se crede Hurrem din serialul Suleyman Magnificul.Nu seamana deloc, nu are atitudine etc.In fine eu am anumite trasaturi pe care le are si Hurrem dar nu stiu cum sa conving si eu lumea sa ma asculte, sa scap de capcane etc. Vreau raspuns serios.Dau funda

Răspuns Câştigător
| MissVamp a răspuns:

Uite,eu ador Suleyman,pe Hurrem o iubesc,deoarece e puternica, desteapta, indrazneata, iubitoare, smechera si foarte frumoasa.Se caracterizeaza prin faptele ei,chiar daca e invinsa,nu se lasa pana cel ce a facut-o sa sufere nu i cade la genuchi. Daca ai trasaturi ca ale lui Hurrem arata-i fetei alea cine sefa,,tu esti hurrem si ea mahidevran, daca poti si vrei de ce sa nu incerci? Gandeste ca ea,gaseste-ti prieteni aproipiati in care sa ai incredere, si ocoleste capcanele(asta e abilitate suta la suta Hurrem) si fii invincibila, si sa nu iti fie frica, asuma-ti fiecare fapta si continua sa fii tu insuti, si fara rusine.Hai ca poti! Bafta! :-)

1 răspuns: