| Miriamm a întrebat:

Am o curiozitate... Aseara cand ma plimbam cu iubitul meu prin parc...a cazut o stea si am vazut-o amandoi. Mi se pare un lucru minunat. inseamna ceva anume?
Va multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Angie95 a răspuns:

Uuoo! ce dragut!puppy dog eyes se spune ca daca iti pui o dorinta cand vezi o stea cazatoare se va implini. Nu inseamna ceva anume happy

5 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Ti-ai pus o dorinta?

| xtembix a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva anume, a fost doar o coincidenta. Dar cu siguranta a fost un moment unic, prin care nu trece orice cuplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Hmm, pai, nu cred ca inseamna ceva anume, dar oricum cine stie poate ca relatia dintre voi doi o sa fie una buna! Oricum casa de piatra!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Biutzamagic a răspuns:

Buna,mereu cand o stea cade inseamna ca trebuie sa-ti pui o dorinta si ea se va indeplini laughing) Funda?