| Jorah a întrebat:

am o dilema si problema care ma SPERIE!
Mi-e frica sa fiu anesteziat, gandidu-ma ca tot odata va veni clipa cand sa fiu pe masa de operatie, pentru apendicita, sau altele!

M-am uitat la un film care e inspirat din Fapte reale, "Sub anestezie" foarte urat filmu din punctu meu de vede, doctorul la anesteziat iar el peste 10 min a inceput sa auda vocile cum vorbeau, si stia ca nu e normal, a SIMTIT toata operatia pe Viu crying.

Filmu e inspirat din fapte reale, cel putin asa stiam sad
Mi-e frica sa fiu daca mi se intampla si mie crying

Funda, Multumesc

Răspuns Câştigător
| toXic001 a răspuns:

Stiu de ce film spui.si nu e fapt real, la inceput simti ca te inteapa apoi incetu cu incetu adormi si oricu in timpul operatiei la capul tau va sta un anestezist care daca vede ca te trezesti te va anestezia din nou. Oricum stai linistit nu ti se va intampla nimic