| Bertha57 a întrebat:

Bună TPU! Am o fosta prietena cu care nu am mai vorbit de o luna, totuși atunci când ne-am văzut ultima data s-a uitat foarte urat la mine, noi fiind la momentul respectiv cu o alta prietena (pe care eu o cunosc de ani buni ), care din anul trecut i-a devenit și colega de clasă. Cu fosta mea prietena de care va ziceam la început nu mai vorbisem asa mult în ultima perioada și mi-am dat seama ca ma evita însă nu știu exact de ce. Acum multe luni, când eram apropiate îmi spunea mereu motivele pentru care se supăra pe mine, însă de data asta e diferită, mai rece,nepăsătoare (doar în realitate, cand trebuie sa apar și eu în peisaj alături de prietena noastră comuna) dar pe Snapchat încearcă sa comunice cu mine, ma întreabă ce fac sau îmi trimite Tik Tok uri, nu înțeleg de ce? De ce ma mai cauta dacă în realitate ma evita la modul cel mai serios?

3 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

Da-i o poza cu mine si spune-i ca daca te mai evita vii cu ala din poza sa o bata laughing rolling on the floor

| MarianWLF a răspuns:

De ce iti consumi energia cu ea? Nu o tine nimeni cu forta iar tu nu esti obligata sa ii suporti starile.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreab-o pe ea, ca noi nu putem ghicii, de ce s-a suparat cineva pe tine!