| chip6angelic a întrebat:

am o imprimanta canon pixman. mi s-a terminat cartusul color...de ce nu pot scoate texte alb negru
nu merge un cartus fara celalalt? ce sa-i fac? funda...

3 răspunsuri:
| cristina_6005 a răspuns:

In momentul in care dai printare, ti se deschide o fereastra unde selectezi imprimanta, nr de pagini. Acolo vei gasi un buton Proprietati si vei apasa pe el, si ti se va deschide o alta fereastra. In ea trebuie sa bifezi Greyscale printing sau Imprimare alb-negru, in functie de limba. Dai OK si asta e tot.

| chip6angelic explică (pentru cristina_6005):

Dar cartusul nu e introdus...ca l-am aruncat

| cristina_6005 a răspuns (pentru chip6angelic):

Nu e introdus cartusul negru? Sau cel color?