| angeldevil_7103 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare am 12 ani si am media generala 9.50 imi puteti da exemple de licee bune din bistrita nasaud la care as putea sa intru cu aceasta medie(ma gandesc mult la viitor).dau FUNDA

3 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Intai de toate sa ajungi in clasa a 8-a si dupa te gandesti la ce liceu vrei sa dai...invata in continuare bine si vei putea da la ce liceu vrei tu.

| Kazimir a răspuns:

Nu e bine să gândești crede-mă. Acum e la modă să rămai gravidă.