| AlexUtza3q a întrebat:

Am o intrebare! Am 12 ani si mi-au iesit cosuri si puncte negre pe fata. Se vad urat si + ca lumea observa aceste amanunte mai ales colegi mei! Va rog dati-mi o metoda de a scapa de ele, dar fara creme ca am incercat cu absolut toate si nu prea dau resultate ...in privinta cosurilor da dar a punctelor negre nu! vreau o metoda ca sa scap cat mai repede si sa imi si hidrateze pielea ...sau nu inneaparat, oricum as aprecia gestul! va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| private09love a răspuns:

Buna!

Pentru cosuri poti folosi Zineryt pentru mine a fost foarte bun, poti sa il cumperi de la farmacii. Dar mai bine ai merge la un dermatolog si el sa iti zica ce sa folosesti.

http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137