| gleta a întrebat:

Buna TPU am o intrebare am inceput sa vorbesc cit mai mult cu colegii din clasa am inceput sa ma imbrac mai frumos cu hainele lu sora mea din Canada si colegii au inceput sami atraga atentia pina acum cit nu eram intratit de frumoasa nimeni nu vorbea cu mine acum hopa au inceput mai ales colegii de colege nci nu mai vorbesc aitea intrebari si convorbiri nu am mai vorbit inca nici nu stiu ce sa fac inainte ca sa fiu asa imbracta frumos inainte ca sora mea sa plece in Canada nu aveam asa haien frumoase nimnei nu vorbea cu mine cum sa procedez este bien ca ei vorbesc cu mien doar ca sunt imbrcata in haine din canada sau ca vorbesc cu mine doar ca sunt amabila? Va multumesc mult

1 răspuns:
| Chrissy92 a răspuns:

Buna,poate acum le-ai atras atentia si prin felul in care te imbraci, poate esti mai amabila acum cu ei. Poate doar ti se pare tie.Eu consider ca tu trebuie sa te implici in discutii cu ei pentru a le demonstra ca si tu poti avea subiecte de dicutat.