| TheRGuy a întrebat:

Am o intrebare... Am o fata in clasa de care mi-a placut. Acum nu prea imi mai place de ea, fiindca se comporta foarte urat cu mine ( ma injura de familie, de morti etc). Eu nu ii fac nimic, nici macar nu o bag in seama, dar ea asculta discutiile dintre mine si colegii mei si se baga in ele! Are cineva idee de ce face asa? Cum pot prevenii injuraturile si conflictele dintre mine si ea?

Răspuns Câştigător
| mlfz13 a răspuns:

Buna. E de bine. Tot comportamentul ei arata ca te place. Chiar foarte mult. Daca vrei sa scapi de ea, bag-o in seama si poarta-te frumos cu ea. Se va plictisi si te va lasa in pace.

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ea te cam place incearca sa te dai la ea si se va calma cu injuraturile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înjur-o și tu.

| TheRGuy explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, iar apoi face si mai rau!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheRGuy):

Înjur-o și mai rău!

| TheRGuy explică (pentru anonim_4396):

laughing) nu cred ca merge asa...