| Chanel22 a întrebat:

am o intrebare. cam ciudata dar ma simt mai bine daca va intreb. In decembrie am participat la miss boboc, am luat miss eleganta, mna eu sunt multumita avand in vedere ca am concurat cu una care canta prin America... iar eu la proba de talente, neavand idei inspirate am cantat acompaniata de chitara o melodie folk dragutica dar mai putin cunoscuta.
Problema este ca eu am falsat putin sau putin mai mult, totusi aveam emotii, si nu am mai cantat in viata mea in fata cuiva, nici in fata parintilor, iar acum am cantat pentru prima oara (am facut repetitii cu profesoara mea de muzica) in fata la 400 de oameni... sa zicem ca am cantat 50% bine si 50% fals crying
Comparand proba mea de talente cu celelalte am fost egala cu 0 sau -1 sad, deci voi ce credeti, toti din scoala ma cred acum o fraiera handicapata? sau au motive sa rada cand ma vad? sau orice altceva de acest gen? voi cum v-ati comporta cu o persoana in stadiul meu?
multumesc ca ati avut rabdare sa cititi. astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ce-i cu ideea asta in capul tauhappy? Revino-ti. Nimeni nu e perfect. Ai participat, te-ai simtit bine si ai mai fost si premiata. Ce mai vrei mai mult de atat? Cine are de comentat, va comenta la adresa oricui, indiferent ca a castigat ceva sau nu. Deci nu pune la suflet orice ar fi.
Te-am pupat, o zi frumoasa!

| BleahBluh a răspuns:

Deci asta e ideea fetelor laughing Ai luat miss eleganta deci totul e ok, la proba de talente totul e mai complicat. La al meu bal o fata a recitat o poezie, si un baiat se credea mare fotbalist si a cazut de pe mingie, daca ai reusit sa canti mare parte din cantec totul e ok, nu are de ce sa te simti jenata sau altceva. Daca nu au ras, in timpul audientei nu o sa rada la liceu sau nu o sa se uite urat sau altceva. Stai calma happy