| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Buna TPU kiss
am o intrebare cam ciudata
de vreun timp mainile mele sunt un pic cam reci
dar de cand imi sunt atat de reci pot sa ating lucruri fierbinti pe care alti nu pot sa atinga cu maini libere fiind atat de fierbinti
voare de ce?

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Sincera sa fiu si eu am aceeasi problema...
La inceput credeam ca nu sunt normala sad
Dupa un timp am aflat ca unii oamenii in timpul iernii, avand lipsa de calciu sau anumite probleme au aceste simptomewinking
Nu te speriawinking Crede-ma si eu pot pune mana pe lucruri fierbinti cum ar fi pe un calorifer incinswinking Dar sa stii ca e tare senzatiawinking

Baftawinking

Fundita love struck kiss

2 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Deoarece ai lipsă de calciu şi circulaţie periferică proastă, şi atâta timp cât ai mâinile foarte reci organismul tau şi nervii tăi nu mai percep atât de bine căldura. Dacă mai iei ceva pastile de Calciu sau mănanci alimente bogate în Calciu, totul va reveni la normal!
:*

| Vampiregirl_7516 explică:

Da e tare ca sanzatia
paupaulapaulina
si merci de raspuns si tie
PoartaCatreSucces