| Byby999Mary a întrebat:

Am o intrebare! Care ar fi mai mult un joc happy Vreau sa-mi ziceti Care vi se pare cel mai frumos nume SI De ce happy Dau funda love struckxx

4 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

De fata : Yasmina, Evelyna {pun pariu ca nu te-ai fi gandit la numele astea devil }
De baiat: Cosmin, Bogdan big grin

| AnonimKidd a răspuns:

Pai mie imi place Iasmina, imi place si Sofi, Therese, Rosalie si Bianca, Nicoleta, Simona.Eu cred ca toate numele sunt frumoase :*.

| Monykka a răspuns:

De fata-: Sofia-exprima feminitate
De baiat-: Alin, Cristi-exprima iubire si putere ...Asta e parerea mea:*

| Byby999Mary explică:

Trebuie sa am 5 raspunsuri